KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449078

nr 1644 9078

Fruls Tilpo

(f. 1960)

Oljemålning, Fruls Tilpo (f. 1960), Signerad. Olja på duk, 43x57 cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:51:15