KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449078
nr 1644 9078
Fruls Tilpo
(f. 1960)
Oljemålning, Fruls Tilpo (f. 1960), Signerad. Olja på duk, 43x57 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:51:15
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)